looks like a painting, photos that look like paintings, photographs that look like paintings

داخل این مقاله من سعی میکنم به این سوال 0 ساله بپردازم که آیا واقعا عکاسی یک هنر است؟ یا صرفا یک حرفه و شغل محسوب می شود؟!

قبل از هر چیزی این رو بگم که تمام تصاویر داخل این مطلب عکس هایی هستند که تعدادی عکاس خوش ذوق و سلیقه اقدام به ثبت آنها کردن.

بعضی از این عکس ها چیزی فراتر از حتی نقاشی هستند و واقعا آدم رو سر ذوق میارن ( به شخصه خودم بسیار بسیار زیاد عکاسی رو دوست دارم و اگر شرایط کاری یک عکاس خوب بود من حتما کار الانم رو رها میکردم و شروع به کار به عنوان یک عکاس میکردم

looks like a painting, photos that look like paintings, photographs that look like paintings

ادامه مطلب

موزه‌ی زمان، یاد آور ارزشمندترین دارایی ما

لوازم مورد نیاز هر عکس! همواره این وسایل را همراه خود داشته باشی

f-stop در عکاسی و دوربین های عکاسی چیست؟

رو ,عکاسی ,یک ,عکاس ,میکردم ,داخل ,یک عکاس ,هنر است؟ ,داخل این ,زیاد عکاسی ,بسیار زیاد

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خبری و آموزشی هزینه طراحی سایت با وردپرس - تعرفه و قیمت گذاری ایجاد سایت وردپرس زومیت مگ | دنیای فناوری آکادمی کسب و کار اینترتی آموزشروید کارون شاپ موویفا مستر بیت کوین | آموزشگاه ارز های دیجیتال تنها راه نرفته هر آنچه که باید راجع به خانه بدانید کلبه عطر